Parafia św. Klemensa

Ogłoszenia parafialne

17 VI 2018 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

W tym tygodniu będziemy wspominać: w czwartek – św. Alojzego Gonzagę, zakonnika

Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane są codziennie o godzinie 17.45.

Przypominamy, że I Komunia Święta w przyszłym roku będzie: dla Szkoły Podstawowej nr 2 w pierwszą niedzielę maja, dla Szkoły podstawowej nr 3 w drugą niedzielę maja i dla Szkoły Montessori w trzecią niedzielę maja.

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzieży z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Campus” będzie w piątek 22 czerwca o godzinie 8.00. Zapraszamy dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami, by wspólnie podziękować Panu Bogu za kończący się czas nauki i prosić Go o opiekę na czas wakacyjnego wypoczynku. Zachęcamy by korzystać ze spowiedzi podczas Mszy świętych dzisiaj oraz w tygodniu rano od 7.00 do 8.00 i popołudniu od 17.30 do 18.00.

Zapraszamy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisów do grupy 21 (wielickiej) można dokonywać w sklepiku „Pod dzwonami”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasza parafię i naszą świątynię. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożej opieki w tygodniu, który jest przed nami.

Parafia Rzymskokatolicka św. KLEMENSA w Wieliczce

“Wy jesteście solą dla Ziemi”

Mateusz 5, 13